26 C
Guwahati
Saturday, September 18, 2021
More

    অভিনয়ৰ পৰা এইবাৰ পৰিচালক; জীৱনৰ প্ৰথমখন বোলছবি পৰিচালনা কৰিব অমিতাভ বচ্চনে

    প্ৰযোজক আনন্দ পণ্ডিতৰ প্ৰযোজনাত ২০২০ৰ ২১ ফেব্ৰুৱাৰীত মুক্তি পাব ছবিখনে

    ৬০ বছৰীয়া এক অভিনয়ৰ যাত্ৰা । ভাৰতৰ সকলো চিনেপ্ৰেমিৰ মাজত এই ৬০ বছৰে ৰাজত্ব কৰা এজন বলিষ্ঠ অভিনেতা । নামেই যাৰ পৰিচয়, অমিতাভ বচ্চন । মাজতে ওলোৱা অৱসৰৰ কথা মিছা বুলি প্ৰমাণ কৰিবলৈ এইবাৰ অভিনয়ৰ লগতে নামিছে পৰিচালনা কৰা পথাৰতো ।

    ইয়াৰ পূৰ্বে প্ৰযোজক আৰু সহ প্ৰযোজক হিচাপে কাম কৰিলেও পৰিচালক হিচাপে এইয়া হ’ব তেওঁৰ জীৱনৰ প্ৰথমখন বোলছবি । বৰ্তমানে ‘ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ’ বোলছবিৰ কামত ব্যস্ত থকা অভিনেতা জনে ইয়াৰ পিছত ব্যস্ত হৈ পৰিব ‘চেহেৰে’ বোলছবি খনৰ কামত । আৰু সেই ছবি খনতেই নিজৰ পৰিচালনাৰ দক্ষতা দেখুৱাব বৰ্ষীয়ান অভিনেতা জনে ।

    প্ৰযোজক আনন্দ পণ্ডিতৰ প্ৰযোজনাত ২০২০ৰ ২১ ফেব্ৰুৱাৰীত মুক্তি পাব লগা এই ছবিখন প্ৰকৃততে পৰিচালনা ৰূমি জাফৰিৰ । পিছে ছবিখনৰ শেষৰটো দৃশ্য পৰিচালনা কৰাব বৰ্ষীয়ান অভিনেতা জনৰ দ্বাৰা ।

    এই বিষয়ে জানিবলৈ দিয়ে ছবিখনৰ প্ৰযোজক আনন্দ পণ্ডিতে । অমিতাভৰ ছবি পৰিচালনা কৰাৰ সপোন পুৰণ কৰাৰ মানসেৰেই এইদৰে ভাবিছে অভিনেতা জনৰ অন্যতম অনুৰাগী আনন্দ পণ্ডিতে ।

    Published:

    Follow TIME8.IN on TWITTER, INSTAGRAM, FACEBOOK and on YOUTUBE to stay in the know with what’s happening in the world around you – in real time

    First published

    TRENDING